Aanbookhairenipost

आँबुखैरेनी को पहिलो र भरपर्दो समाचार पोर्टल

माघ १५ गतेसम्म विद्यालय बन्द गर्ने निर्णय


शिक्षा मन्त्रालयले कोभिड– १९ संकट व्यवस्थापन समन्वय केन्द्र (सिसिएमसीसी)को सिफारिस कार्यान्वयनमा पठाउने निर्णय गरेको छ। सिसिएमसिसीको सिफारिसअनुसार माघ १५ गतेसम्मका लागि मन्त्रालयले देशभरका विद्यालय बन्द गराउने निर्णय गरेको छ। विद्यालय बन्द गराउने र मोडालिटी तयार पार्ने विषयमा मन्त्रालयमा सोमबार बैठक बसेको थियो। 

सिसिएमसिसीले गरेको सिफारिस कार्यान्वयनमा पठाउने निर्णय गरेको शिक्षामन्त्रालयले जनाएको छ। आइतबार बसेको सिसिएमसिसीको बैठकले विद्यालय बन्द गराउन मन्त्रालयलाई सिफारिस गरेको थियो। कोरोना संक्रमणदर बढ्न थालेपछि सिसिएमसिसीले शिक्षा मन्त्रालयलाई विद्यालय बन्द गराउन सिफारिस गरेको थियो।
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on January 10, 2022 by in स्थानीय समाचार/local news.
%d bloggers like this: