Aanbookhairenipost

आँबुखैरेनी को पहिलो र भरपर्दो समाचार पोर्टल

राजयोग प्रशिक्षण शिविर सुरु


 

आँबुखैरेनी, ११ माघ । तनहुँको आँबुखैरेनीमा हिजोबाट सुरु भएको ५ दिने राजयोग प्रशिक्षण शिविर आज दोस्रो दिन पनि जारी छ । FDD09287-DCAF-45EF-A4C8-B528C9D54FA2.jpegब्रह्मकुमारी राजयोग ईश्वरी विश्व विद्यालय एवं राजयोग प्रशिक्षण केन्द्र आँबुखैरेनीको आयोजनामा सो राजयोग प्रशिक्षण शिविर सुरु भएको हो । शिविरको एक समारोहकाबीच प्रदेश सभा सदस्य हरि बहादुर चुमानले उद्घाटन गर्नुभएको छ । उद्घाटन समारोहलाई सम्बोधन गर्दै चुमानले आफ्नो मनको शद्धिकरण गर्न र जिवनको वास्तविक खुसी खोज्न कतै जान नपर्ने बताउनुभएको छ । यसको लागि एक पटक आँबुखैरेनीमा संचालन भैरहेको राजयोग शिविरमा सबैलाई सहभागि हुन आग्रह गर्नुभएको छ । आगामी माघ १४ गते सम्म चल्ने राजयोग शिविरमा ख्याति प्राप्त प्रशिक्षक राजु घलेले सकरात्मक सोचको विकास, सन्तुलित जिवन, वास्तविक खुसी, तनाव मुक्त जिवन लगाएतका बिषयमा प्रशिक्षण दिईरहनुभएको केन्द्रकी संचालिका इन्द्रीरा पौंड्यालले जानकारी दिनुभएको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on January 25, 2018 by in स्थानीय समाचार/local news.
%d bloggers like this: