Aanbookhairenipost

आँबुखैरेनी को पहिलो र भरपर्दो समाचार पोर्टल

एनसेल सिम बारे जानकारी


हरिराम उप्रेती
आवुखैरेनी ः आवुखैरेनीको उद्योग वाणिज्य संघको सभाहलमा शनिबार एन सेल सिम वेच्ने तरिकाको वारेमा एनसेल विक्रेताहरुलाइ जानकारी गराइएको छ । ncell_20110517093001रेश्मा इन्टरप्राइजेज द्घारा अयोजाना भएको कार्यक्रममा लमजुङ, तनहुँ र गोरखाका करिव ७० एनसेल सिम वित्रेताहरुलाइ ग्राहकलाइ सिम वेच्ने र सिम कार्ड सम्वन्धि जानकारी गराइएको रेश्मा इन्टरप्राइजेजका दिपक थापाले जानकारी दिए । कार्यक्रममा एनसेल प्रतिनिधि महेष ढकाल, सगुन खड्की र रेश्मा इन्टरप्राइजेजका थापाले सिम विक्रेतालाइ सिमको वारेमा जानकारी गराएका थिए । सिम कसरी वेच्ने ग्राहकलाइ सीम को कुन कुन पक्षको जानकारी गराउने, सिमको फाइदा लगायतको वारेमा जानकारी गराइएको थियो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on June 2, 2013 by in स्थानीय समाचार/local news.
%d bloggers like this: