Aanbookhairenipost

आँबुखैरेनी को पहिलो र भरपर्दो समाचार पोर्टल

दुइ सय २९ नागरीकता र करिव तिन सय फोटो खिचियो


हरिारम उप्रेती
ः आवुखैरेनी , फोटो सहितको मतदाता नामावलि संकलन तथा नागरिकता वितरण कार्यक्रम अन्तर्गत आवुखैरेनीमा सोमबार र मंगलबार सम्ममा दुइ सय २९ नागरिकता वितरण गरीएको छ । सोमबार एक सय नागरीकता वितरण गरीएको छ । थियो भने मंगलबार एक सय २९ नागरीकता वितरण गरीएको आवुखैरेनी गाविस कार्यालयले जनाएको छ । nt2788
तनहुँ जिल्लामा संचालिते नागरिकता वितरण तथा फोटो सहितको मतदाता नामावलि संकलन कार्यक्रम अन्तर्गत संचालन भएको कार्यक्रममा करिव तिन सय भन्दा वढीले फोटो सहितको मतदाता नामावलिमा नाम दर्ता गराएको गाविस सचिव बुद्घि प्रसाद भुसालले जानकारी दिए । दुइ दिन सम्म संचालीत कार्यक्रममा आवुखैरेनी लगायत आसपासका स्थानियहरुको उल्लेखनीउ सहभागीता रहेको छ । घर नजिकै नागरीकता वितरण भएपछि आवुखैरेनी वासी पनि खुसी भएका छन् । पहिलो दिन भन्दा दोस्रो दिन नागरीकता लिने र फोटोव सहीतको मतदाता नामावलिमा नाम दर्ता गराउनेको भिड लागेको भुसालले जानकारी दिनुभयो । मंगलबार साँझ सम्म पनि सेवाग्रहीको भिड लागेको थियो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on May 29, 2013 by in स्थानीय समाचार/local news.

Follow me on Twitter

listen merosathi fm

May 2013
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
%d bloggers like this: