Aanbookhairenipost

आँबुखैरेनी को पहिलो र भरपर्दो समाचार पोर्टल

मार्किचोक रोदी खोलामा पुल निर्माणाधीन


भगवान खनाल
माघ १६
पृथ्वी राजमार्गमा पर्ने रोदी खोलामा पुल निर्माण कार्य शुरु गरिएको छ । तनहुँको आँबुखैरेनी गाउँ विकास समिति वडा नं. २ मार्किचोकस्थित रोदी खोलामा वक्स कल्भर्ट किसिमको पुल निर्माण शुरु भएको हो । बाटोलाई खोला माथिबाट डाईभर्सन गरी पुल निर्माण गरिएको छ ।530704_528168870557088_34877275_n
पश्चिमाञ्चल डिभिजन सडक कार्यालय नं १ दमौली तनहुँले पुल शुरु गरेको हो । गत आर्थिक वर्षमा ठेक्का सम्पन्न भइ निर्माण थालिएको पुलको लम्बाइ ३७ मिटर छ । अठार महिनामा निर्माण सम्पन्न हुने सो पुल निर्माणको जिम्मा ड्रयागन–हिरा–नमिता र सुवेदी निर्माण जे.भीले लिएको छ । सो पुलको लागत २ करोड २ लाख लिएको पश्चिमाञ्चल डिभिजन सडक कार्यालय नं. १ दमौलीका लेखा अधिकृत ज्ञानेन्द्रराज ओझाले बताए ।
बर्षेनी बाढी आउँदा यो खोलाले सडक आवागमनमा समस्या पार्दै आएको छ । बाढी आउँदा मात्र हैन, बाढी नआउँदा पनि खोलाको कारण सडकमा खाल्टाखुल्टी रहेको स्थानीय पदम आलेले बताए । खोला सडकको माथिमाथिबाट बग्ने हुदा ठूलो पानी आउँदा पृथ्वी राजमार्गनै बन्द हुने समस्या हुदै आएको छ ।
तस्बिर ः रोदी खोलामा निर्माणाधीन पुल । भगवान खनाल ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on January 29, 2013 by in स्थानीय समाचार/local news.
%d bloggers like this: