Aanbookhairenipost

आँबुखैरेनी को पहिलो र भरपर्दो समाचार पोर्टल

सेना समायोजनपछि शान्ति प्रकि्रयाले गुणात्मक फड्को मार्ने ः प्रधानमन्त्री


भगवान खनाल
मनकामना २२ चैत
प्रधानमन्त्री डा। बाबुराम भट्टराईले चैत तीस गतेभित्र माओवादी सेनाका लडाकुहरुको समायोजनको काम गरिसक्ने बताएका छन् । उनले माओवादी सेना समायोजनको काम सकिएपछि पाँच वर्षदेखि जारी शान्ति प्रकि्रयाले गुणात्मक फड्को मार्ने बतााएका हुन् ।
गोरखाको मनकामनामा बुधबार मनकामना नमुना गाविसलाई खुला दिशामुक्त घोषणा कार्यक्रम घोषणा र मनकामना मन्दिर जीर्णोद्धारको शुभारम्भ कार्यक्रममा बोल्दै प्रधानमन्त्री भट्टराईले माओवादी सेना समायोजनको कार्य सकेसम्म आजै हुने बिशेष समिति बैठकमा वा नभए केही दिनभित्रै टुग्गिने बताएका हुन् । ूशान्ति प्रकि्रया टुग्गिन्छ टुग्गिन्छू उनले भने ूकसैले रोकेर हुदैन केही मानिसले अध्यारो कोठा बसेर षडयन्त्र गरी शान्ति र संविधान नबनोस् भन्ने पनि चाहेका छन् ।ू उनले संविधान जेठ १४ मानै बन्ने बताए । नेपालमा ६० वर्षदेखि भएका विभिन्न आन्दोलन पनि संविधान निर्माण गरेपछि सकिन उनको कथन थियो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on April 4, 2012 by in स्थानीय समाचार/local news.

Follow me on Twitter

listen merosathi fm

April 2012
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
%d bloggers like this: