Aanbookhairenipost

आँबुखैरेनी को पहिलो र भरपर्दो समाचार पोर्टल

आँबुखैरेनी बजारको एक सुनचाँदी ब्याबसायीबाट करीब ८० तोला सुन लुटपाट


आँबुखैरेनी पोष्ट /रेडियो गोरखा ,असार २३ ।गोरखा र तनहूँको सीमानामा रहेको आँबुखैरेनी बजारको एक सुनचाँदी ब्याबसायीबाट करीब ८० तोला सुन चोरी भएको छ । जयलक्ष्मी सुनचाँदी पसलका प्रोपाइटर सोमबहादुर विश्वकर्माको साथबाट हतियार सहित आएका दुईवटा मोटरसाइकलमा सवार पाँचजना लुटेराहरुले सुन लुटेर भागेको इलाका प्रहरी कार्यालय आँबुखैरेनीले जानकारी दिएको छ । दुईवटा झोलमा सुन झुण्ड्याएर पसलबाट करीब १५० मिटर पर रहेको घर फर्कने क्रममा बीच सडकबाटै सुन लुटिएको प्रहरी निरीक्षक विरेन्द्र थापाले जानकारी दिए । सुन चोरेर गोरखातर्फ भाग्दै गरेको कालो रंगको ना।१३ प। ३४८० नंबरको मोटरसाइकल गोरखाको पाँचकिलो भन्ने स्थानबाट बरामद भएको छ भने नीलो रंगको मोटरसाइकल फेला पार्न नसकिएको प्रहरीले जनाएको छ । लुटेराहरुको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखा १२ किलो प्रहरी र मझुवा प्रहरी चौकीका प्रहरीहरुले खोजी कार्य जारी राखेका छन् ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on July 7, 2011 by in स्थानीय समाचार/local news.
%d bloggers like this: