Aanbookhairenipost

आँबुखैरेनी को पहिलो र भरपर्दो समाचार पोर्टल

नेपालएसविआइ आँबुखैरेनी शाखाको उद्घाटन


रिवन काटेर उदघाट्न गर्दै प्रमुख अतिथि बोहरा

भगवान खनाल आँबुखैरेनी माघ १६
नेपाल एसविआइ बैंकको आँबुखैरेनी शाखाको आज औपचारिक रुपले उद्घाटन गरिएको छ । पोखरास्थित भारतीय सैनिक पेन्सन क्याम्पमा कार्यरत लेफ्टिनेन्ट जनरल हिमांशु बोहराले शाखाको रिबन काटेर औपचारिक रुपमा शाखाको उद्घाटन गरे । बोहराले बैंक स्थानीय क्षेत्रको विकासको लागि सदैव लागिरहने बताए । नेपाल एसविआइ बैंकले गोरखा जिल्लालाई समेत लाभान्वित हुने गरी तनहुँ आँबुखैरेनीमा ६ महिनाअघि नै शाखा स्थापना गरी कारोबार गर्दै आएको हो । सो अवसरमा शाखाका म्यानेजर जिवेश पाण्डेले कारोबार संचालन गरेको छोटो समयअवधिमा नै स्थानीय बासिन्दाले गरेको सहयोगप्रति धन्यवाद दिएका थिए । कार्यक्रममा आँबुखैरेनी वाणिज्य संघ इकाइका अध्यक्ष ऋषी के सी र आँबुखैरेनी क्याम्पसका प्रमुख ऋषी के सीले समेत बैंकको प्रगतिको कामना गर्दै शुभकामना दिएका थिए ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on January 30, 2011 by in स्थानीय समाचार/local news.
%d bloggers like this: